Nezabudnite už túto sobotu odchádzame na tábor. Stretneme sa v Malackách na autobusovej stanici o 8:30. Vrátime sa v sobotu 9.7., predpokladaný čas 16:50.

Keďže si chceme užiť prírodu a nechávame všetky telefóny, smartphony a všetko čo by nás mohlo rušiť doma, rodičia môžu svoje deti kontaktovať každý deň v čase 18:00 až 19:00 na týchto telefónnych číslach vodcov (Gordon, Marika) alebo družinových radkýň Poly a Pipi.

Ak by ste nevedeli čo so sebou:

Ako sa zbaliť?

• zbaliť do turistického ruksaku alebo do cestovnej tašky, označiť menom a adresou skauta /tky
  • zoznam vecí čo má skaut so sebou na tábore
  • občerstvenie na cestu a obed, večeru dostaneme už na mieste
  • mobilný telefón- NIE (bude možnosť sa s kontaktovať s deťmi na naše mobily)
  • iné cenné veci radšej nechať doma, je to na vlastnú zodpovednosť (napr. hodinky)
  • na noc oblečenie (aj čiapka), spacák, karimatka, menší vankúš-podľa potreby
  • pršiplášť, pokrývka na hlavu, plavky,
    skautská rovnošata- košeľa/skautské trčiko+šatka, nepremokavá obuv, tenisky, šľapky k Rudave, nohavice –krátke a dlhé, staré oblečenie na hry (ktoré možno roztrhať …),
    spodná bielizeň (8x): nohavičky, trenírky, tielka, pančucháče, ponožky
  • tričká , mikiny, pulóvre, vetrovka,

Hygienické potreby:

hrebeň, mydlo, šampón na vlasy, zub.pasta+kefka, uterák, osuška, opaľovací krém/min.20 fakt., vreckovky, dievčatá sponky/ gumičky, repelent, vlhčené utierky…
Ďalšie potreby:
malý príručný ruksak( na túry),skautský zápisník, blok na čmáranie, pero, ceruzka, baterka+ náhradné batérie, fľaša- nie sklenená, kniha alebo niečo zo záujmu ( nie nebezpečné!),pohár-nerozbitný,ešus alebo miska, lyžica, iba zatvárací nožík,vrecko na špinavé prádlo,  KPZ, uzlovačka, zdravotný preukaz poistenca – prefotený!(najlepšie ho dať pred táborom radcom), skautský preukaz aj s fotkou !, lieky, ktoré skaut užíva s presným popisom, Prehlásenie rodiča o bezinfekčnosti dieťaťa, vreckové max.10 EUR a samozrejme dobrú náladu!

Pipi