Tak ako už niekoľko rokov sa náš zbor opäť aktívne zúčastní Lesníckych dní v Bratislave. Pripravených máme niekoľko súťažných aj nesúťažných disciplín. Tento rok sa to celé udeje 24.4. v Bratislave na Železnej studničke – Partizánska lúka. Celý program si môžte pozrieť tu: www.lesnickedni.sk.

Tento rok sa dátum zhoduje aj s dňom sv. Juraja kedy sa koná aj deň so skautskou šatkou. Takže máme peknú príležitosť stráviť Deň so skautskou šatkou pekné celý deň skautsky.

Program budú zabezpečovať oslovení členovia nášho zboru a ostatných radi uvidíme aj s ich rodičmi a budeme radi ak sa zúčastnia programu.

Zraz: 24.04.2016 o 06:45 hod na vlakovej stanici Malacky
Príchod: 24.04.2016 o 16:53 hod

Čo so sebou? Cestovné kartičky na vlak !!! Stravu a tekutiny na celý deň, vhodné oblečenie a obuv na danú akciu. SKAUTSKÁ ROVNOŠATA !!!

A niekoľko spomienok na minulý rok:

Pipi