Stretáme sa ráno o 9.00 na železničnej stanici, tí čo idú autobusom. Zahájenie programu bude o 10.00, prosíme Vás o príchod na čas. Na chate už bude niekto od skorého rána, takže skorého príchodu sa báť nemusíte. Tí čo pôjdu autom tak sa k nám dostanú takto: smer z Malaciek na Studienku, treba sledovať označené kilometre popri ceste, za 9. kilometrom prvá odbočka doľava, cez les cestičkou sa dostanete až k lúke, kde na ľavo sú dve chaty a už ste na správnom mieste. Na chate už bude visieť aj naša zborová vlajka, takže nás ľahko identifikujete. V prípade nejasností nás môžte kontaktovať na tel. číslach:

Gordon: 0902 053 616

Marika: 0910 291 033

Pipi: 0949 131 664

Treba si zobrať so sebou jedlo a pitie na celý deň, každý podľa uváženia a chuti, bude možnosť opekania. Treba sa vhodne obliecť a obuť do tohto jesenného počasia, lesa a myslieť na to, že správny skaut má vždy so sebou pršiplášť. A tí čo idú autobusom potrebujú aj nejaké tie drobné na lístok.

Vraciame sa autobusom o 16:31 a v Malackách sme o 16:50.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Kedy? – 15.10.2016

Kde? – Osada Tančiboky

Pre koho? – pre všetkých našich členov aj s rodičmi a súrodencami

Prečo? – máme veľa nových členov a rodičia majú tiež záujem vidieť kde a ako trávime čas na našich výpravách. Preto ich tento krát vpustíme na našu osadu a do nášho teritória. Podmienka, že aj rodičia sa zapoja do nášho programu a nebudú len prisediaci.

Prosíme o vyjadrenie rodičov či majú záujem zúčastniť sa tohto dňa. Bližšie informácie budú doplnené keď doladíme program na tento deň, už pilne na ňom pracujeme :).

Pipi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*