Veľkonočný piatok prial našim skautom dobrým počasím. Od našej skautskej klubovne sme smerovali 25.03.2016 v ranných hodinách na svojich dvojkolesových tátošoch do obce Kuchyňa. Náš prvý odpočinok sme si dali pri Trojke rybník, kde sme pozorovali labute. Po doplnení energie sme pokračovali k Dvojke rybníku. Tu bolo veľmi príjemné posedenie v spoločnosti aj našich hostí – rodičov Rychtárčikovcov. Po 3 km trase naša skautka Coala dostala na kole defekt, ale našťastie vždy pripravený Slon spolu s ochotným Bocianom si poradili aj s takou „ maličkosťou“ a tak sme mohli pokračovať v ceste vpred. Ema mala celou cestou „ vyplutú dušu „- mala deravý plášť na kolese. Pán Boh stál pri nej . Po príchode do obce Kuchyňa sme sa rozdelili, jedna skupinka sa vybrala na priehradu pozdraviť vodníka a našich skautov Sovu a Kuvika. Neskôr sa pridali k druhej skupinke, ktorá si lebedila na horárni u Bociana. Približne po 2 hodinách príjemne stráveného času , programu a oddychu sme krútili naše kolesá stále dole kopcom až do Malaciek. Výprava bola veľmi vydarená a účastníci boli spokojní. Okrem boľavých zadkov, nás hrial dobrý pocit, že sme zdolali 30 jarných km.

Gordon

A niekto stíhal aj fotiť: